Kağıthane Boya Badana Ustası Boyacı 0532 235 11 68

Usta ekip Kağıthene boyacı usta kağıthane ve tüm çerçevesinde dairenizin, işyerinizin, ve diğer mekanlarınızın boya badana,alçi,alçipan, kartonpiyer, parke ,marley ve tadilat işleri gibi tüm iç cephe işlerinin ile dış cephe işlerinin ; problemsiz, sizleri zahmete sokmadan, zamanında ve temiz bir şekilde bitirilmesi için profesyonel ekibimizle durmadan çalışırız..

kağıthane boya badana 

kağıthane boyacı ustası

kağıthane boyacı ustası

kağıthane boya badana ustası Usta ekip dekorasyon sektörün en önemli uzmanlık detayı olan, sadece mekanların hoş olmayan yapısını değiştirmekle kalamayıp, mekanlarınıza güzellik ve zerafet katan boya ve badana işleri yaparak sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu birikim tecrube ve öngörüleri iş sahipleri ile paylaşıp, boya ve malzeme seçimi konusunda danışmanlık hizmeti vererek daha kusursuz sonuçlara zemin hazırlayan işletmemiz, yaptığı her işin en iyisini ve en güzelini yaparak şanına san tecrubesine tecrube katarak yoluna devam etmektedir.

kağıthane boyacı ustası

kağıthane boyacı

kağıthane boyacı

Hedefimiz sizlere en iyi hizmeti en uygun ücrete en kısa sürede verebilmek. Yaşadığınız mekanları sadece boyamakla kalmayıp onları hayalinizdeki yerlere çevirmmek için var gücümüzle çalışıyoruz sadece boya badana yapmıyor yaşam alanları olusturuyoruz bunu yaparken yaptığımız işin uzun ömürlü olması müşterinin sonradan mağdur olmaması için yapılması gereken ne varsa yapılmakta hiçbir detay göz ardı edilmemektetir..

boyacı ustası kağıthane

kağıthane boya badana ustası

kağıthane boya badana ustası

Renk seçimi.

Renk tercihleri iç çephe için dış cepheden biraz farklı olarak tercih edilen renkler, müşterinin hayat görüşüne, psikolojik yapısına ve mevsimsel dönemlere göre farklılık arzetmektedir. her yıl mevsime göre tercih edilen renkler farklılaşır değişim arzeder bu değişim müşterilerimizin tercihinde önemli rol oynar bu tercih değişiminin farkında olan işletmemiz müşterilerine tam istedikleri renkleri bulmakta rehberlik etmektedir siz de evinizi boyarken mutlaka Hemen bizi arayarak renk tercihi konusunda fikir alınız. .

kağıthane boyacı

kağıthane badana ustası

kağıthane badana ustası

Malzeme temini

usta ekip dekor olarak malzeme seçimi konusunda aşağıdaki kriterlere özenle dikkat etmekteyiz .Özellikle kaliteli malzemeyi toptan alarak ucuza mal edip işin fiyatını düşürmek .Yerli ve kaliteli malzeme kullanmaya özen göstermek .Malzemeyi en verimli şekilde kullanarak işin maliyetini düşürmek .Malzemeyi müşterinin isteği doğrultusunda temin etmek .Dilerse müşterinin temin ettiği malzemeyi en etkin şekilde kullanmak..

kağıthane badana boya ustaları

kağıthane boyacı badana ustası

kağıthane boyacı badana ustası

Fiyatlandırma hizmeti
usta ekip olarak ücretlindirme konusunda işe göre fiyat prensibini benimsemiş bulunuyoruz, mekanınızda yapılacak keşif sonrası yapılacak olan listede kaliteli bir işin en ucuza kaça mal edilebileceğini söyleyebiliriz.

Boyacı badanacı kağıthane

boyacı badana ustası kağıthane

Usta ekibimiz
usta ekip dekor olarak herhangi bir işe başlarken yıllarca boya badana tadilat işi yapmış en tecrubeli ve yetkin ustalarla ekip oluşturarak bir ekip çalışması ile işleriniz yaparız.Ekip çalışması neticesinde hiçbir eksiklik olmadan işleriniz bitirilir.hiçbir eksiklik olmadan tertemiz şekilde sizlere teslim edilir.